Održavanje zelenih i javnih površina

KOMUNALNO DRUŠTVO LIPA d.o.o. održava javne i zelene površine grada Slunja.

2

Poslovi održavanja obuhvaćaju košnju travnjaka, njegu ukrasnog drveća i grmlja, orezivanje živica, sadnju i njegu sezonskog cvijeća, trajnica i ruža, održavanje čistoće parkova i ulica, strojno čišćenje ulica, zimsko čišćenje nogostupa.

Održavanje zelenih površina na području grada Slunja vrši se prema Programu održavanja komunalne infrastrukture koji donosi gradsko vijeće Grada Slunja, a financira se iz gradskog proračuna.

Sve ostale zelene površine koje nisu obuhvaćene Programom održavanja komunalne infrastrukture Grada Slunja kose se isključivo po nalogu komunalnog redara.

Program održavanja komunalne infrastrukture Grada Slunja za 2018. godinu i njegove izmjene pogledajte na linku ispod.

Program održavanja komunalne infrastrukture Grada Slunja za 2018. godinu

Odluka o izmjenama Programa održavanja komunalne infrastrukture u 2018. godini na području Grada Slunja

Galerija slika:

3