Tržnica

KOMUNALNO DRUŠTVO LIPA d.o.o. upravlja gradskom tržnicom na malo u Slunju, Trg Zrinskih i Frankopana.

Tržnica se sastoji od nenatkrivenog tržnog prostora na Trgu Zrinskih i Frankopana u Slunju, smještenog na parkirališnom prostoru kod zgrade FINE te na parkirališnom prostoru ispred Crkve i župnog dvora, uz prometnicu koja preko Trga vodi do Ulice Frankopanske.

Na navedenom prostoru su smještena, obilježena i brojčanim oznakama označena prodajna mjesta sa komunikacijskim prolazima između prodajnih mjesta, prodajni štandovi te sanitarni čvor.

Na prostorima tržnice prodaju se slijedeći proizvodi:

- voće, povrće, suho voće i povrće, čajevi vlastite proizvodnje

- jaja, mlijeko i mliječni proizvodi vlastite proizvodnje,

- originalno pakirana i deklarirana tjestenina

- med, presadnice, rezano cvijeće i cvjetni aranžmani

- odjevni predmeti i obuća, razni alati za domaćinstvo, proizvodi izrađeni od pruća i slame, proizvodi od drva, keramike, tekstila, kože, stakla, plastike i slično

- ugostiteljske usluge

Radno vrijeme:

Tržnica radi svaki četvrtak od 06:00 do 13:00 sati tijekom cijele kalendarske godine

Tržnica se ne održava na dane blagdana i praznika u Republici Hrvatskoj

U slučaju da je četvrtak neradni dan - državni blagdan ili praznik tržnica se održava prethodnog radnog dana (dakle - uglavnom srijedom)